Нерідко, здавалося б, у дружній компанії чи колективі раптом починають пропадати гроші чи особисті речі. Внаслідок цього виникає недовіра, іноді конфлікти, що не може не позначитися на працездатності всієї компанії. Тому правильним рішенням буде якнайшвидше знайти злодія і вивести його на чисту воду.
У Вас сталась крадіжка в офісі? Хтось зливає інформацію конкурентам чи перевіряючим органам? Вам потрібно провести службове розслідування і поки що не хочете залучати правоохоронні органи?! Вас звинувачують у тому, чого ви не робили, і ви бажаєте підтвердити свою непричетність та чесність?
Детективне агентство запропонує вам провести розслідування і воно затягнеться в часі, а витрати зростуть у рази. Ми пропонуємо унікальну послугу – проведення службового розслідування з використанням поліграфу! Час і витрати значно скорочуються.
Експертиза із застосуванням поліграфа щодо встановлення в учасника процесу наявності прихованої поінформованості про подію зазвичай призначається, коли відсутня інша можливість оцінити поінформованість учасника процесу про подію. Проведення даної експертизи можливе при виконанні обов’язкової умови: наявності добровільної підекспертної згоди на проходження експертизи із застосуванням поліграфа
Експертиза із застосуванням поліграфа спрямована на дослідження пам’яті підекспертної.Чим важливіше для підекспертного подія, що перевіряється поліграфологом, тим будуть виражені психофізіологічні реакції на значні стимули (що мають відношення до теми питання, фотографії, знаряддя злочину, знайдені на місці події предмети і речі, …). Отримані в процесі експертизи реакції людини реєструються, аналізуються експертом, після чого на підставі отриманих результатів експерт складає висновок.
Орієнтовний термін проведення судової психофізіологічної експертизи у відношенні однієї особи за однією подією (епізоду):
1-3 дня на ознайомлення з матеріалами справи;
1-3 дня на підготовку поліграф-тестів;
1-3 дні на безпосереднє проведення тестування – робота з підекспертним;
3-5 днів на підготовку Укладання.
Також важливим буде зазначити, що 27.07.2015 Міністерством юстиції України було видано наказ № 1350/5 «Про внесення змін до наказу МЮ України від 8 жовтня 1998 р. № 53/5», зокрема внесено доповнення до розділу VI «Психологічна експертиза»:
«6.8. Для отримання орієнтовної інформації можуть проводитися опитування із застосуванням спеціального технічного засобу — комп’ютерного поліграфа.
6.8.1.Предметом опитування із застосуванням спеціального технічного засобу — комп’ютерного поліграфа є отримання орієнтовної інформації щодо:
– ступеня ймовірності повідомленої опитуваною особою інформації;
– повноти наданої опитуваною особою інформації;
– Джерел отриманої опитуваною особою інформації;
– уявлень опитуваної особи про певну подію;
— іншої орієнтуючої інформації, необхідної для конструювання версій розслідування
певних подій.
6.8.2. Такі опитування можуть проводитися лише за наявності письмової згоди особи, яка проходитиме опитування».
За більш детальною інформацією про можливість проведення опитування із застосуванням поліграфу звертайтесь до нас за телефоном 099-608 -77-88