Кадрова безпека бізнесу

Пропонуємо Вам скористатися послугою з кадрової безпеки компанії “Радник з безпеки”

В цю послугу входить:

1). Кадрова безпека.

– Перевірка на поліграфі кандидатів під час працевлаштування в компанію. Поліграфолог перевірить потенційного співробітника на наявність прихованих мотивів працевлаштування (благонадійність) а також на наявність у його житті соціально-несхвалюваних і кримінально-караних вчинків. Одночасно пропонуємо провести пісходіагностика кандидата за почерком, що допоможе визначити психологічну складову його надійності.

– Вибіркова (профілактична) перевірка на детекторі брехні персоналу. Рекомендуємо при прийнятті рішення про переведення співробітника на матеріално-відповідальну посаду, що передбачає допуск до використання грошей компанії та доступ до конфіденційної інформації. Також дана перевірка на поліграфі необхідна для перевірки благонадійності та лояльності співробітників, які вже займають такі посади (постачальник (менеджер із закупівель), бухгалтер-касир, інкасатор (експедитор), продавець, …).

 – Перевірка на поліграфі під час проведення службових розслідувань (визначення причетності до досконалої крадіжки, витоку конфіденційної інформації) і з’ясування спірних моментів (на підставі результатів проведеного ним чуток, …).

2). Економічна (інформаційна) безпека.

– Перевірка кандидатів на працевлаштування за наявними базами даних (попередні місця роботи, дійсність диплома про освіту та рекомендаційні листи, наявність судимості або проблем з правоохоронними органами, наявність непогашених кредитів у банках, . ..);

– Моніторинг, збір інформації з відкритих джерел про цікаві для Вас підприємства і компанії-конкуренти, їх власників і керівників;

– Мінімізація ризиків операційної діяльності вашої компанії. Наш спеціаліст проведе внутрішній аудит робочих процесів вашої компанії, за результатами якого вкаже на виявлені ризики та прогалини в процесах, а також запропонує рекомендації щодо їх усунення. (За потреби, укладається договір про нерозголошення конфіденційної інформації.) 

Ефективність послуги “Радник з безпеки”:

Уклавши договір аутсорсингу (абонентське обслуговування), Ви значно знизите кадрові ризики як при
найманих співробітників, так і при роботі з діючими. За погодженими з Вами критеріями ми відберемо для Вас відповідних кандидатів. Проведення перевірок на детекторі брехні персоналу поліпшить мікроклімат у колективі та підвищить ефективність роботи персоналу. Співробітники, розуміючи, що будь-якої миті можуть бути перевірені на поліграфі, сильно замисляться, перш ніж грубо порушити обов’язки або завдати навмисних збитків компанії та власнику. Періодичне проведення перевірок на детекторі брехні «виведе на чисту воду» брехливих та нелояльних до компанії співробітників. безпеку. Задіявши зовнішнього експерта з безпеки, крім того, що Ви зможете суттєво заощадити на оплаті праці штатного інспектора безпеки, Ви виключите ймовірність необ’єктивного забезпечення кадрової безпеки через міжособистісні відносини, що виникають як правило між співробітниками одного колективу (симпатії, ворожість, змова). span>

Зв’яжіться з нами, замовте презентацію послуги і при зустрічі обговоримо можливі варіанти перспективного співробітництва. Телефонуйте нам!