Перевірка на детекторі брехні

Послуга «Детектор брехні (поліграф)» найбільш ефективно зарекомендувала себе в наступних напрямах:

Поліграф (детектор брехні) замовляють державні та приватні компанії, не кажучи вже про бізнесменів, підприємців і приватних осіб, для яких послуга «Детектор брехні» є найдоступнішим методом встановлення істини, допомагає без тяганини та зайвих зволікань швидко та відносно недорого отримати відповіді на питання, що їх цікавлять, розкрити «по гарячим слідам» крадіжку всередині колективу тощо.

Сьогодні в Україні детектор брехні активно затребуваний та зарекомендував себе в таких видах діяльності, як робота з персоналом, службові розслідування, виявлення фактів крадіжок, перевірка зловживань посадою, а також в оперативно-розшуковій, слідчій та судовій діяльності.

  1. Проведення кадрових перевірок:

Профвідбір кандидатів є дуже важливим етапом для відповідального роботодавця, адже ніхто не хоче прийняти на роботу «кота у мішку» і, як наслідок – отримати безліч проблемних питань та шукати шляхи і способи їх вирішення. Звернувшись до нас, за допомогою послуги «Детектор брехні» є можливість виявити кримінальне минуле кандидата, наявність судимості та кримінальних зв’язків, наявність шкідливих звичок (захоплення наркотиками, алкоголем, грою на гроші та ін.), перевірити наявність боргів і кредитів, встановити справжні причини звільнення з попереднього місця роботи та мету працевлаштування на нове місце роботи. Також роботодавець має можливість перевірити і з’ясувати іншу необхідну (в тому числі пов’язану зі специфікою пропонованої роботи) інформацію.

  1. Проведення періодичних перевірок персоналу:

Кожен співробітник, який облаштувався на посаді та пропрацював в компанії не один місяць, здатний відслідкувати наявні прогалини в безпеці компанії і може скористатися «виявленою» ним відсутністю контролю з боку керівництва та завдати збитків компанії. Інше питання – чи реалізує співробітник дану можливість.

Для оцінки благонадійності та лояльності персоналу залучають професійного поліграфолога. Перевірка персоналу на детекторі брехні дозволяє виявити вчинення співробітниками посадових проступків, факти привласнення грошей і матеріальних цінностей компанії, розповсюдження комерційної інформації, факти змови та заподіяння збитків компанії. Також поліграф допоможе з’ясувати й отримати відповіді на інші питання, що цікавлять замовника, враховуючи специфіку підприємства. Ефективним є використання поліграфа перед плануванням переміщень за посадою, призначенням на матеріально-відповідальні посади, а також перед звільненням персоналу.

  1. Проведення службових розслідувань на детекторі брехні (поліграфі):

У будь-якій компанії та колективі рано чи пізно відбувається надзвичайна подія, будь то крадіжка грошей, майна або комерційної інформації компанії. Замовчуванням даного факту питання не вирішиться. У колективі порушується психологічна обстановка, виникають взаємні підозри, зростає недовіра, одним словом мовчазний конфлікт впливає негативно на роботу компанії вцілому.

Замовивши перевірку на поліграфі (детекторі брехні) Ви зможете виявити осіб, причетних до надзвичайної події та зняти необґрунтовані (але такі, що раніше здавалися досить переконливими) підозри з непричетних осіб. Запевняємо, що перевірка співробітників на поліграфі відразу поліпшить мікроклімат не тільки в колективі, але й загалом у компанії, а також дозволить переглянути ставлення до кожного з перевірених на поліграфі співробітників.

Детектор брехні допомагає перевірити обґрунтованість анонімних повідомлень та скарг, що надійшли від клієнтів або контрагентів. Професійний поліграфолог може виявити наявні схеми шахрайства на підприємстві, підтвердити або спростувати обґрунтованість підозр щодо окремих співробітників в отриманні відкатів, хабарів, роботи на конкурентів та ін.

  1. Детектор брехні в оперативно-розшуковій, слідчій та судовій сферах:

Поліграф (детектор брехні) допомагає перш за все правильно ідентифікувати особу, яка проходить перевірку, по відношенню до події, що відбулася, або злочину – володіє особа прихованою інформацією, чи ні, причетна чи не причетна до того, що сталося тощо.

Використання поліграфа при розслідуванні злочинів (крадіжок, нападів, убивств) допомагає звузити коло підозрюваних, визначити більш ймовірні напрямки розслідування. Поліграфне тестування – це швидкий і простий спосіб перевірити людину та вирішити, чи варто працювати далі в цьому напрямку або потрібно перевіряти інші версії.

Досить часто до поліграфологів звертаються самі підозрювані з одним проханням – перевірити їх на поліграфі з метою підтвердження їх непричетності до конкретної події. Як свідчить практика, у 95-98% випадків таких самозвернень непричетність людей об’єктивно підтверджується.